Ekers Atölye ürünleri hakkında;

Ben Merve Eker,

Marka sahibi olduğum kadar, satışa sunulan ürünleri aynı zamanda tüketip/deneyimleyen, müşteri memnuniyetini esas alan birey ve marka olarak her zaman önceliğimiz, sizin sorabileceğiniz sorulara gönül rahatlığı ile cevap verebiliyor olmak. Ekers Atölye olarak, satışa sunduğumuz ürünleri seçerken büyük bir hassasiyet gösteriyor ve materyal, kaplama, kanserojen madde içermiyor olması gibi unsurları ve bijuteri ürünlerinde önem taşıyan tüm unsurları ince eleyip sık dokuyoruz.

Ekers Atölye ürünleri, çelik ve pirinç malzemelerden üretilmektedir. Kaplama olarak, altın,bronz altın,rodyum kaplama tercih edilmektedir. Bu ürünler, özel seri-vip seri gibi adlandırmalar ile de satılmaktadır. Her sektörde olduğu gibi, aynı isimleri kullanarak alt kalite materyal kullanan veya kaplaması yeterli düzeyde sağlanmamış olup satışa sunulan çok fazla ürün vardır. Bijuteri sektörü, diğer sektörlere nazaran bu konuda biraz daha seçimi zorlaştırıyor. Çünkü, ürün kalitesi ancak deneyimleyerek anlaşılabiliyor.

Gelişmekte olan bir marka olarak çalışmalarımıza yön verirken, geri bildirimlerinizi ve kendi deneyimlerimizi dikkate alarak yol aldık ve almaya devam ediyoruz. Şu an bulunduğumuz noktada size gönül rahatlığı ile, bijuteri sektöründe en üst kalite ürünleri satışa çıkartıyoruz diyebilmenin gönül rahatlığını yaşıyoruz. 2020 Aralık ayı itibari ile, bu cümleyi size kurabilmek için çok çabaladık. Her zaman kalite bazında araştırmalar yaptık ve yakın çevremizde, farklı tenlerde ürünleri deneyimledik. Marka kurulalı çok uzun yıllar olmadığı için, size hiçbir zaman 1.5 - 2 yıldır bir ürünü kullandığımdan bahsedememiştim. Ancak şu an ben, yakın çevrem ve bugüne kadar bize araştırmalarımıza/ürün isimlerine güvenerek bizimle olan siz, bu cümleyi kurabiliyorsunuz. Ekers Atölye olarak biz de, bulunduğumuz noktanın haklı gururunu yaşıyor ve size daha iyi bir hizmet sunmak için daha çok çabalıyoruz.

+ Ürünleriniz kararma yapar mı?

Ekers Atölye bünyesinde yer alan tüm ürünler, üst kalite olup kendiliğinden kararma yapmamaktadır. Dış faktörler, yanlış kullanımlar ve ten yapısı, ürünlerin kullanım ömründe etken maddelerdir. Bahsedilen maddelerin detayları aşağıda yazılıdır.

* Dış faktör ve yanlış kullanımı neler kapsar ? Ürünleriniz suya dayanıklı mıdır ?

- Saf su, ardından kurulandığı takdirde dış faktörler arasında en masum olarak sayabileceğimiz etkenler arasındadır.

Vücut kimyamız gereği, ter asidik bir yapıdadır ve ürünlerin kaplamasına zarar verebilmektedir. Bu nedenle çok terlediğimiz günlerde, ürünü saf su ile çalkalayıp ardından kurulamanızı öneriyoruz. Böylelikle ürün, vücut kirimizden arınmış olacaktır. Ürünlerin kuru bir şekilde, kuru alanlarda saklanmasında fayda vardır.

Değerli materyalleri dahi karartan tenler olabildiği için, tüm farklı ten gruplarını baz alarak garanti vermeyi doğru bulmuyoruz. Nadir de olsa bu tarz tenler mevcut ve bizce bu tenleri de baz alarak herkese %100 garanti vermek, 1 kişiyi de olsa yanıltmak anlamına geliyor. Ancak aldığımız yorumlardan yola çıkarsak, alerjik ten yapısına sahip olan birçok kişi ürünlerimizi sorunsuz kullandığını söylüyor. Şu ana kadar bize ulaşan geri bildirimler, neredeyse %100 memnuniyet ile sonuçlanmaktadır. Yukarıda da bahsedildiği üzere, deneyim ve kişinin ten yapısını tanıması oldukça önemlidir.

Ürünlerin kimyasal ile temasını önermemekle birlikte, yine çoğu kişinin bu şekilde kullandığını biliyoruz fakat doğru bulmuyoruz. Anlık olarak sorun yaşamayabilirsiniz evet ama uzun ömürlü kullanım için dikkat etmenizi öneriyoruz. Özellikle çelik grubu, takı olarak olmasa da mutfak eşyalarımız arasında mutlaka yer alıyor. Materyal olarak çelikler, dış etkenlere oldukça dayanıklı evet ama takı grubu çelik üzeri kaplama olduğu için, uzun vadede belki kaplamasına zarar verebilir. Şu ana kadar olan deneyimlerimizde böyle bir sonuca rastladığımızı söyleyemeyiz ancak size ihtimallerden bahsetmek ile hükümlüyüz.

Sevgiler,

Ekers Atölye

Merve Eker

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı