İade ve Değişim Politikası

Aşağıdaki bilgiler doğrultusunda iade ve değişimimiz mevcuttur. Yazıyı özenle okumanız rica olunur.

İade ve değişimlerinizde Ekers Atölye tarafından onay almadan gönderilmiş gönderileriniz kabul edilememektedir. İade ve değişimlerinizin gerçekleşmesi için bijuteri ürün grupları için hijyen sebeplerinden dolayı mutlaka teslim alınan gün tarafımıza bildirilmiş olması ve eğer o gün kargoya verilemiyor ise en geç ertesi gün Ekers Atölye tarafından verilmiş bilgiler doğrultusunda firmaya kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Ancak bu koşullarda iade ve değişim sağlanabilmektedir. İade ve değişim sürecinde sevkiyat ücretleri ( kargonun bize ulaşması ve daha sonra tekrar çıkışının sağlanması süresince ) tarafınıza yansıltılmaktadır. İade ve değişim koşullarına uyulduğu takdirde para iadesi, toplam ödediğiniz tutardan kargo masrafları çıkarıldıktan sonra iade yapılır. Örneğin, kargo ücretsiz kampanyası ile satın alınan ürün iade edilirken kargo ücreti firma tarafından ödenmiş olduğu için ürün bedelinden düşüşü sağlanır. Bijüteri ürün grupları hijyen açısından ve tenden tene deneme vb. durumlarda ürüne zarar gelebileceği için kullanılmaması önemle rica olunur. Paket açıldığı, bozulduğu takdirde ürün iadesi gerçekleştirelemez. 

** Oluşturulduğunuz siparişler, " Onaylandı " veya " Kargoya Verildi " konumunda iken ücretsiz sipariş iptali gerçekleştirilemez. Gerçekleştirildiği takdirde, Ekers Atölye olarak kargo firmasına çıkışını sağladığımız için ancak iade&değişim prosedürü uygulanarak sipariş iptali gerçekleştilir. Masraflar, toplam bakiyenizden düşüş sağlanarak sipariş iptali gerçekleştirilebilir.

Önemli ! : Kargo kampanyası örneği ; X kişi 300₺ ve üzeri ücretsiz kargo kampanyamızdan faydalanarak ürün satın aldığında ve ürün iade koşullarına uyarak iade etmek istediğinde eğer iade ettiği ürünler ile 300₺ altında kalıyor ise faydalandığı kargo ücretsiz kampanyası iptal olur. Aynı zamanda bize gönderirken anlaşma tutarımız olan 47,50₺ tutarında gönderi ödemesi yansıtılır. 

Kampanyalı ürünlerde iade ve değişim sağlanamamaktadır.

Örnek ; 4 al 3 öde .

Ekers Atölye

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı