Özel seri yassı zincir kolye
Özel seri yassı zincir kolye
Özel seri yassı zincir kolye
Özel seri yassı zincir kolye
Özel seri yassı zincir kolye
Özel seri yassı zincir kolye
Özel seri yassı zincir kolye
Özel seri yassı zincir kolye
Özel seri yassı zincir kolye
Özel seri yassı zincir kolye

Özel seri yassı zincir kolye (1615)

5,00
Fiyat : ₺179,95(KDV Dahil)
:

Özel seri yassı zincir kolye

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • Uzunluk : 58 cm.
 • Uzatma payı yoktur.
 • Materyal : İthal, özel seri, rodyum kaplama
 • Renk : Bronz pembe altın
 • Ölçüler, 1-2 mm farklılık gösterebilir.
 • Ürün, adet olarak satılmaktadır.

MATERYAL HAKKINDA

 • Ekers Atölye markası olarak, ürünleri tercih ederken ürün ana malzemesi, kaplamasına (korumasına) özen göstererek seçmekte ve sizlere sunmaktayız.
 • Ürünlerimizin genelinin, ana malzemesi pirinç olup farklı kaplamalar tercih edilmiştir. Özel seri olarak adlandırdığımız rodyum kaplama, çelik , altın kaplama, lak kaplama gibi farklı ürün gruplarından oluşmaktadır.

KULLANIM ÖNERİLERİ

Ekers Atölye olarak, takıların korunması veya uzun ömürlü kullanımı için size bazı önerileri aşağıda sıraladık.

 • Takılarınızı, mutlaka kimyasal etmenlerden (parfüm,krem,dezenfektan vs.) koruyunuz.
 • Takılarınızı dikkatli kullanmanız dışında, kullanım ömrü ile alakalı en önemli etken kişinin vücut kimyasıdır. Bazı tenler, terinin asitli oluşundan veya hassas oluşundan, bijüteri ürünlerini kullanıma yatkın olmayışından ürünlere zarar verebilir. Saf su, bilindiğinin aksine ürünlere, kimyasal etmenler kadar zarar vermemektedir fakat uzun ömürlü kullanımda dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple özellikle bijüteri serisini kullanırken, duşta kullanmayınız ve duşta iken buhar alanında bırakmayınız. Terlediğiniz zamanlarda, takılarınızı nemli bir şekilde kapalı kutuya, keseye koymayınız. Oksitlenmemesi için yumuşak bir bez yardımı ile kurulayarak ( temizleyerek ), kapalı kutuda, kesede saklamanızda fayda vardır. Ürünler hakkında yapılan bilgilendirme, geneldir. Ekersatolye.com'dan takı satın almış ve daha az özenle uzun süre kullanmış bir çok kişi vardır. Bu nedenle, en önemli etken olan tenimiz sebebi ile , ürün kullanım süresi kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Instagram profilimizde, öne çıkan hikayerlerde oluşturduğumuz SSS adlı kategoride de detaylı bilgilendirmeler yer almaktadır.

İADE VE DEĞİŞİM

 • İade ve değişim politakamızı için , iade ve değişim politakımızın yer aldığı sayfayı inceleyebilirsiniz.
 • Müşteri ilişkileri / İade & Değişim sekmesinde detaylı bilgiler yer almaktadır.
Etiketler
kolye , necklace , kolye modelleri , Özel, Özel seri, Özel seri yassı, Özel seri yassı zincir, Özel seri yassı zincir kolye, Özel seri yassı kolye, Özel seri zincir, Özel seri zincir kolye, Özel seri kolye, Özel yassı, Özel yassı zincir, Özel yassı zincir kolye, Özel yassı kolye, Özel zincir, Özel zincir kolye, Özel kolye, seri, seri yassı, seri yassı zincir, seri yassı zincir kolye, seri yassı kolye, seri zincir, seri zincir kolye, seri kolye, yassı, yassı zincir, yassı zincir kolye, yassı kolye, zincir, zincir kolye, kolye, necklace, takı, taki, jewel, jewelry, jewels, jewellery, aksesuar, bijüteri, vip, özel seri, çelik takı, ithal bijüteri, paslanmaz çelik takı, ekers atölye, ekers atölye takı, ekers atolye, ekers, ekers atolye jewelry, ekers atolye jewellery, ekers atölye jewelry, ekers atölye jewellery, kadın aksesuar, kadın takı, basic takı, fashion jewelry, fashion jewellery, ekers takı, butik takı, marka takı, kombin takı, küpe, yüzük, pirinç takı, bijüteri kararır mı?, kararmaz takı, kararmaz taki, takı organizer, takı düzenleyici, pleksi takı düzenleyici, pleksi takı organizer, halhal, bileklik, takılık, yeni ürünler, çok satanlar, kişiye özel takı, zamansız takı, günlük takı, kapsül gardırop, kapsül takı, abiye takı, şık takı, gece takısı, zirkon, zirkonyum, zirkon takı, düğün seti, zirkon düğün set, wedding set, şahmeran, piercing, perakende takı, toptan takı, wholesale jewelry, wholesale turkish jewelry supplies, wholesale jewelry turkey, wholesale turkish jewelry istanbul, wholesale jewelry istanbul,
Çerez Kullanımı